İnsan Kaynakları
ANASAYFA / İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Emek var oluşumunuzun kaynağıdır ve en değerli kaynağımızdır


Var oluşumuzda, sektörümüzde güçlü bir şirket olmamızda, hedeflerimize ulaşmamızda, müşterilerimize mükemmel hizmet sunmamızda çalışanlarımızın rolü büyüktür. Ekibimize yeni üyeler alırken din, dil, ırk, uyruk, cinsiyet ayrımı gözetmez; liyakat esasına bakarız, fırsat eşitliği sunarız. Ekibimizin performansını ve memnuniyetini artırmak için ideal bir çalışma ortamı ve kendini geliştirme fırsatı sunarız. Müşterilerimizin memnuniyeti gibi ekibimizin de memnuniyeti, bağlılığı önem taşır. Kurumsal olarak atacağımız adımlarda, vereceğimiz kararlarda ekimizin fikirlerini önemseriz. Müşterilerimizde olduğu gibi ekip üyelerinin de haklarını koruruz.

İşe yeni başlayan ekip üyelerinin şirketi ve çalışmalarımızı daha yakından tanıması için oryantasyon programları düzenleriz. Ekibimizin şirket kültürümüze ve değerlerimize uyum sağlayabilmesi için çalışmalar yaparız.

ELİN LOGISTICS'Te ekip üyelerinin uyumlu çalışılabilmesi için onları dinler, önerilerini alırız.

Yetenek ve becerileri değerlendiririz.

Performans değerlendirmeleri yaparak ekip üyelerimizin güçlü yönlerini daha çok geliştirmelerine olanak sağlarız. Çocuk işçileri ve kimseyi zorunlu tutarak çalıştırmayız.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU